Firma ZETDC składa wizytę w naszej spółce z Grupy Xigao w roku 2018, aby szukać dłuższych relacji biznesowych

- Jul 01, 2019-

W listopadzie 2018 roku nasi klienci z zimbabwe zostali przywitani przez naszą spółkę z grupy xigao z wielką sympatią w naszej fabryce, która znajduje się w strefie przemysłowej weibei, Xi'an, Shaanxi Provience, nasz klient Pan Kuda i Gawee są bardzo szczęśliwi na te spodziewane spotkania biznesowe.

 


Pozostają w naszej fabryce przez 3 dni, początkowo jako dostawca, przedstawiamy naszą historię firmy, główne produkty i usługi za granicą, a przede wszystkim wprowadzamy nasze przetwarzanie z automatycznym zamykaniem. A potem przynosimy je do naszych pięciu dotacji i fabryki, aby spojrzeć, a pan Kuda mówi, że jest bardzo zadowolony z naszej rozdzielnicy, zewnętrznego i wewnętrznego wyłącznika, transformatora mocy, przełącznika odłączającego, a także naszego CT PT, powiedzieli, że nasz automatyczny samozamykacz jest całkowicie dopasowany do ich popytu na zakupy.

 

Nasz specjalista techniczny Yue wyraźnie zademonstrował automatycznemu samozamykaczowi, jak działa i jak zainstalować. Pokazujemy również historię sprzedaży tego automatycznego wyłącznika automatycznego. Jest szeroko eksportowany do Malezji, Indonezji, Tajlandii, Wietnamu, Chile, Konga, Iranu i innych krajów.


Witamy nowych klientów do odwiedzenia naszej fabryki i współpracy biznesowej!