Congo Electricity Power Company Odwiedź firmę Xigao Group

- Jul 29, 2019-

Kongo z branży elektroenergetycznej odwiedza spółkę z grupy Xigao


W połowie czerwca nasza firma XIGAO GROUP wita nowego klienta z elektroenergetycznej firmy kongijskiej. przynosimy go do naszych pięciu dotacji, które znajdują się w strefie przemysłowej Lintong, dystrykt Lintong, XIAN, Chiny. w tym firma rozdzielnic, firma CT & PT, firma zajmująca się transformatorami mocy, firma zajmująca się odłączaniem i wyłączaniem obciążenia, a także firma oferująca wyłączniki.

8400272AD0B133704E2A0267F59F8DE3

On bierze jeden dzień w naszej fabryce. Rano zabieramy go do naszego salonu i sprawdzamy nasze istniejące produkty, takie jak rozdzielnica WN, transformator mocy zanurzony w oleju, odlewany transformator mocy żywicy, wyłącznik, wyłącznik obciążenia, transformator prądowy, potencjał transformator, dozownik, ogranicznik przepięć i bezpiecznik. nasz klient powiedział, że ich rynek jest zazwyczaj importowany z Republiki Południowej Afryki, a cena jest znacznie wyższa. szukają marki chińskiej, a ich rynek jest tak duży, że potrzebuje produktów do dystrybucji energii. oczywiście jest zadowolony z naszych produktów i linii produkcyjnej.

Następnie wszyscy razem spójrzmy na nasz warsztat i sprawdź nasz proces produkcyjny i naszą zaawansowaną linię produkcyjną. nasza duża fabryka i technologia produkcji zyskały od niego pochwały. i na pewno obiecuje, że nasza współpraca zdecydowanie nadejdzie w przyszłym miesiącu.


Jeśli interesują Cię nasze produkty, prosimy o kontakt poniżej:

E-mail: emma@zgxgdn.com

Whatsapp / wechat / phone: 0086 13319220197