Izolator zewnętrzny GW

- Aug 02, 2019-

1. Przegląd izolatora typu GW

Izolator serii GW -33W jest stosowany w urządzeniach gospodarstwa domowego wysokiego napięcia do wykorzystania w obwodach konwersji i izolacji. Produkty spełniają wymagania normy IEC 60060.

Izolator WN serii GW -33W nadaje się głównie do napięcia znamionowego 33-40,5 kV, systemu zasilania o częstotliwości 50 Hz. Zasadniczo ten typ izolatora jest wyposażony w mechanizmy pracy ręcznej CS . Służy do otwierania i zamykania obwodu pod napięciem, bez obciążenia.


2. Struktura produktu i zasada działania izolatora typu GW

Ten izolator to 3-fazowy przełącznik nożowy typu złożonego, składa się z podstawy, izolatora i części przewodzącej. Podstawa składa się z obrotowego wału, płyty gnącej i spawania kątowego stali, a podstawa jest przymocowana za pomocą 6 izolatorów, każdy z dwóch izolatorów jest składa się z jednego bieguna. a odległość między fazami wynosi 650 mm. Trzy wałki robocze są zamontowane na wale w celu sterowania ruchem otwierania i zamykania noża trójfazowego, ponadto część przewodząca składa się ze stycznika statycznego, noża stycznika i podstawy stycznika.

Podczas wyzwalania ramię robocze napędza obracający się wałek, aby się obracał, tak że izolator roboczy dociska nóż do noża, aby oddzielić nóż od głowicy stykowej, a nóż obraca się wokół gniazda styku i obraca się razem do położenia zamknięcia.

Izolator jest obsługiwany za pomocą mechanicznego mechanizmu ręcznego CS , a ten mechaniczny mechanizm operacyjny można zainstalować po lewej lub prawej stronie.

IMG_1093